از اینکه وقت خود را در این سایت سپری می کنید، سپاسگزاریم.

 ما خدمات طراحی مکانیکی دقیق و با کیفیت فنی را به تولید کنندگان، سازندگان و شرکت های مهندسی طراحی ارائه می دهیم. 

طراحی مناسب اساسی ترین بخش چرخه عمر ماشین یا قطعه است و برای دستیابی به آن از تکنیک های کمی و کیفی مختلفی استفاده می کنیم. وقتی نوبت به فرآیند طراحی مشتریان می‌رسد، ما فوق‌العاده همه کاره و پاسخگو هستیم. از خدمات طراحی CAD ما می توان برای طراحی کارآمد ماشین آلات،

 

 برای انواع مختلف قطعات روتاری و استاتیک که به دلیل در دسترس نبودن قطعه نو وجایگزین نا چار به طراحی مجدد است، ما توانایی مهندسی معکوس آن قطعات را داریم. این فرآیند اغلب شامل جداسازی قطعات و تجزیه و تحلیل اجزا و عملکرد آن با جزئیات است، به ویژه برای قطعات قدیمی که در بازار موجود نیستند.

ما با هماهنگی لازم امکان حضور در محل قطعات نمونه را داریم. و با محیط های کاری در محل و خواسته هایی که برای دستیابی به برنامه (اهداف) آنها می شود آشنا هستیم.

مطمئناً از آرامش خاطر و صرفه جویی در هزینه که با خدمات مهندسی معکوس توسط ما حاصل می شود، رضایت مند  خواهید بود.

 

طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) در اواسط دهه 1970 شروع شد، زمانی که سیستم ها شروع به ارائه توانایی بیشتری نسبت به بازتولید پیش نویس دستی با پیش نویس الکترونیکی کردند.

در حال حاضر، CAD در بسیاری از صنایع برای طراحی یک قطعه، یک مجموعه فرعی یا کل محصول....

هم طراحان صنعتی و هم مهندسان صنعتی در تولید محصول کار می کنند یا درگیر آن هستند و اغلب با هدف یکسانی خلق محصولی که به خوبی عمل می کند و در عین حال هزینه تولید را به حداقل می رساند. آنها همچنین اغلب بخشی از یک تیم هستند که برای تحقق ایده های محصول...

 • اتوکد (Autocad) محصول کمپانی اتودسک، یکی ازقدیمیترین نرم افزار های طراحی است. که امروزه با ظهور نرم افزار های زیادی همچنان در صدر نشسته است.

  نرم افزار اتوکد به واسطه محیط دو بعدی قدرتمندی که دارد امکان تهیه طرح اولیه (کانسپت) را به طراح می دهد.

  • درباره من(fa-IR): ابراهیم ذکایی - طراح صنعتی

  مطالعه بیشتر: AutoCAD

 •  Inventor نرم افزار CAD است که توسط Autodesk برای مدل سازی مکانیکی سه بعدی، شبیه سازی، تجسم و مستندسازی توسعه یافته است.

  Inventor با ترکیب طرح های 2D و 3D را در یک محیط گرافیکی نمایش داده و تصویری از قطعه.......

  ادامه: Autodesk Inventor

 •  

   

  اگر از علاقه مندان به CAD هستید حتما" نام SolidWorks را شنیده اید،. سالیدورکس که به عنوان محصول شاخص Dassault Systèmes  شناخته...

  ادامه: Solidworks

لطفا ایمیل که با آن ثبت نام نموده اید وارد نمایید. نام کاربری شما به صندوق پستیتان ارسال خواهد شد